Pegaz - oferta

Stanowisko dla samochodów ciężarowych, wyposażone jest w satelitę, umożliwiającą tankowanie aut mających wlew po drugiej stronie dystrybutra. Szeroki wjazd i wyjazd umożliwiają wygodną obsługę aut ciężarowych. Pegaz posiada 4 stanowiska tankowania z dystrybutorów wielowężowych a na wysepce jest również ustawiony dystrybutor autogazu LPG.

Stacja posiada nowoczesny, wydajny i prosty w osłudze kompresor do kół, który poradzi sobie z wyższymi ciśnieniami. O estetykę w Państwa pojazdach pomoże zadbać odkurzacz bardzo wysokiej jakości, trzepak do dywaników samochodowych, myjki do szyb z płynem na każdej wysepce paliwowej. Na stacji znajdują się miejca parkingowe na spokojny odpoczynek, WC, sklep czynny całą dobę. W ramach tankowania serwujemy kawę gratis.

Kompresor i odkurzacz

Wynajem przyczepek

Wypożyczamy przyczepki szwedzkiej firmy Thule - nowe, kompletne, lekkkie, uniwersalne, towarowe do zastosowań ogólnych. Posiadają już opłacone OC, w wyposażeniu jest hamulec najazdowy i koło zapasowe.
- przyczepka L 750 z opuszczanymi burtami z przodu i z tyłu, z plandeką (ściągana)
- przyczepka L 750 z burtami opuszczanymi oraz siatką sciaganą
Dopuszczalna ładowność do 501kg, masa własna 240kg, wysokość burt 26cm. Informacje na temat wynajmu przyczepek uzyskają Państwo pod numerami tel 071\381-92-37 lub 696 10 50 30 p. Robert Zieliński